Zamówienie i dostawa

W naszym sklepie możesz:

– uszyć na miarę (suknie ślubne oraz kolekcja haute couture)

Napisz do nas przed dokonaniem zakupu, a pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Twojej sylwetki fason. Pomożemy Ci także zebrać wymiary, ustalimy ewentualne zmiany w kroju tak, byś następnie mogła łatwo złożyć szczegółowe zamówienie,

albo

Złóż zamówienie na wybrany przez siebie model sukni a my przed rozpoczęciem szycia skontaktujemy się z Tobą w celu poprawnego zebrania wymiarów, wprowadzenia ewentualnych zmian do projektu.

Niezależnie od powyższych przeczytaj instrukcję na stronie Dopasowanie i tabela rozmiarów w celu wyboru najlepszego dla siebie kroju oraz wykonania poprawnych pomiarów.

– kupić gotowy produkt (w tym niektóre suknie ślubne) w standardowych rozmiarach

Po zapoznaniu się z tabelą rozmiarów na stronie Dopasowanie i tabela rozmiarów wybierz odpowiedni dla siebie krój i rozmiar oraz złóż zamówienie w naszym sklepie. Jeśli masz wątpliwości czy dany rozmiar będzie na Ciebie pasował napisz do nas – pomożemy Ci to ustalić.

Może się zdarzyć, że po otrzymaniu sukni będziesz potrzebować pomocy lokalnej krawcowej przy drobnych poprawkach. Z naszej strony obiecujemy pełne zaangażowanie i profesjonalne wsparcie aby Twoja kreacja spełniła Twoje oczekiwania.

Jak zamówić wymarzoną suknię?

Zdając sobie sprawę jak trudne może być podjęcie decyzji o kupnie tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej chcemy ułatwić przyszłym Pannom Młodym to zadanie. Podczas zakupu sukni ślubnej online dajemy Wam nasze wsparcie i pełne zaangażowanie przy wyborze odpowiedniego modelu, doborze rozmiaru do sylwetki a także dopasowaniu sukni.

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, która z sukien spełni Twoje oczekiwania i będzie jednocześnie pasować do stylistyki ślubu oraz Twojej sylwetki, karnacji oraz urody – chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni model z naszej kolekcji. Napisz do nas na troyka@martatrojanowska.com, a nasze stylistki pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Zamówienie: Suknie ślubne oraz inne produkty szyte na miarę

Na tym etapie będziemy z Tobą w stałym kontakcie w celu odpowiedniego dopasowania Twojej sukni ślubnej! Zauważ, że zamawiając i opłacając zamówienie nie masz bezpośrednio możliwości wyboru nawet rozmiaru, ponieważ po przyjęciu zamówienia nasza konsultantka skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia między innymi:

  • Czy wybrany krój jest odpowiedni do Twojej sylwetki?
  • Jaki kolor podszewki będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej karnacji?
  • Jak dopasować długość spódnicy i rękawów?
  • Innych niezbędnych informacji do uszycia Twojej sukni.

Co będziemy potrzebować do realizacji zamówienia?

Podczas realizacji zamówienia po dokonaniu zakupu w sklepie skontaktujemy się z Tobą w celu:

  • potwierdzenia wyboru modelu – czy jest najlepszy dla Twojej sylwetki
  • poprawnego zebrania wymiarów (pamiętaj, że pomiary powinnaś wykonywać w docelowym obuwiu lub przynajmniej w obuwiu o takiej samej wysokości obcasa jak docelowe!)
  • szczegółów dotyczących wykończenia sukni (np. kolor podszewki, długość spódnicy, rękawów)
  • jeśli możliwe – zdjęcia en face, bokiem i tyłem Twojej sylwetki w bieliźnie lub kostiumie, w celu możliwie najlepszego doboru kroju sukni do sylwetki.

Gdzie podać swoje wymiary do zamówienia?

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz instrukcję jak się poprawnie zmierzyć oraz formularz z wymaganymi do procesu projektowania i szycia danymi do uzupełnienia oraz prośbą o zdjęcia sylwetki. Dane te umożliwią dobranie odpowiedniego rozmiaru i wykończenia sukni.

Instrukcja jak się poprawnie zmierzyć oraz tabela rozmiarów dla sukien ślubnych dostępnych w naszym sklepie znajduje się również na stronie Dopasowanie i tabela rozmiarów.

Potwierdzenie zamówienia

Po konsultacjach będziesz mogła ostatecznie podjąć decyzję co do zakupu naszej sukni bądź rezygnacji z zamówienia i zwrotu wpłaconej kwoty.

Uwaga! Po ostatecznym zatwierdzeniu przez Ciebie projektu rezygnacja z zamówienia nie będzie możliwa. Aby zapoznać się z zasadami realizacji zamówień zobacz Regulamin sklepu.

Zamówienie: Suknie ślubne oraz inne produkty dostępne od ręki

Niektóre z naszych modeli są w opcji „Dostępne od ręki” w standardowych rozmiarach. Podczas składania zamówienia koniecznie zapoznaj się z tabelą rozmiarów na stronie Dopasowanie i tabela rozmiarów oraz w opisie przy każdym z produktów. Wykonaj też koniecznie pomiary sylwetki i sprawdź czy mieszczą się w zakresie w tabeli.

Jeśli masz wątpliwości, czy wybrany przez Ciebie rozmiar będzie do Ciebie pasował, prześlij nam zapytanie o suknię wraz z Twoimi wymiarami. Pomożemy Ci upewnić się jaki rozmiar będzie dla Ciebie idealny!

Czasami istnieje możliwość wykonania przez nas drobnych poprawek przed wysyłką zamówienia (np. skrócenie sukni, rękawów).

W przypadku produktów dostępnych od ręki, o ile nie wykonujemy poprawek, zakup można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odbioru zamówienia.

 

Szycie

Po zatwierdzeniu projektu suknia szyta na miarę, według ustalonych z Tobą parametrów, będzie gotowa w terminie do 14 dni roboczych. Jeśli produkty dostępne od ręki nie wymagają poprawek, wysyłamy je w terminie do 7 dni roboczych od zapłaty za zamówienie.

Dostawa

Nasze produkty dostarczamy do wszystkich krajów na całym świecie. Jeśli dostawa do Twojego kraju nie jest możliwa z jakiegoś powodu zostaniesz o tym poinformowana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, które zostanie anulowane, a wpłacone pieniądze zostaną zwrócone.

Koszty i czas dostawy

Polska: Dostawa gotowej sukni ubezpieczoną przesyłką z możliwością jej śledzenia jest bezpłatna. Czas dostawy wynosi 1-2 dni jednakże, z powodów niezależnych od nas a leżących po stronie firmy przewozowej, może się wydłużyć.

Europa: Dostawa gotowej sukni ubezpieczoną przesyłką z możliwością śledzenia do krajów w Europie jest wyliczana podczas składania zamówienia w zależności od kraju i wybranego sposobu dostawy (kurier, poczta). Czas dostawy wynosi 2-5 dni jednakże, z powodów niezależnych od nas a leżących po stronie firmy przewozowej, czas dostawy może się wydłużyć.

Dostawy międzynarodowe poza Europę: Dostawa gotowej sukni ubezpieczoną przesyłką z możliwością śledzenia jest wyliczana podczas składania zamówienia w zależności od kraju i wybranego sposobu dostawy (kurier, poczta). Oczekiwany czas dostawy wynosi do 7 dni jednakże, z powodów niezależnych od nas a leżących po stronie firmy przewozowej, może się wydłużyć.

Zamówienia wysyłane za granicę mogą wymagać opłacenia lokalnych ceł i podatków. Cła i podatki są ustalane przez urząd celny w kraju przeznaczenia. Niedozwolone jest nie zadeklarowanie zawartości przesyłki. Opłata wszelkich ceł i podatków jest obowiązkiem odbiorcy, a obciążenia te pobierane są w momencie dostawy. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z lokalnym urzędem celnym.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na info@martatrojanowska.com

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej

Accept